Skip to content

Urządzanie domu z Halfprice, może okazać się ciekawym pomysłem

Spis treści

Dekorowanie domu lub mieszkania to wielka przyjemność, ale i spore wyzwanie. W dziedzinie aranżacji i wyposażenia wnętrz można jednak znaleźć odpowiedź na niemal każde możliwe pragnienie. Co więcej, wszystko starannie wyselekcjonowane i w atrakcyjnych cenach – 24 czerwca nowe piętro, w całości poświęcone asortymentowi Home, otworzył flagowy sklep HalfPrice w Warszawie.

W kolekcji Home znalazły się nowoczesne meble wielu prestiżowych marek: B&B Italia, Hasena, Kartell, Moooi i wiele innych. Oprócz tego w dobrej cenie można znaleźć wszystko, co niezbędne do dekoracji domu i ogrodu: lampy, wazony, świece i świeczniki o różnych kształtach i rozmiarach w różnych kolorach lub odcieniach (od bieli do czerni), a także dywany i chodniki z naturalnych materiałów, takich jak juta czy wełna.

Przeważnie jest dążenie do tego, aby domy odzwierciedlały to, kim jesteśmy, a jednak znalezienie odpowiednich elementów, które zmieszczą się w budżecie, może być trudne.

Klienci HalfPrice, którzy chcą złożyć reklamację dotyczącą sklepu, mogą skontaktować się z  biurem obsługi klienta przez telefon halfprice. Infolinia HalfPrice obsługiwana jest przez konsultantów telefonicznych BOK, którzy służą pomocą i zapewniają, że Państwa zastrzeżenia zostaną niezwłocznie rozpatrzone.

Odwiedzając nowe piętro flagowego sklepu HalfPrice przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie, można zobaczyć, jak ta sieć wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą jakości i designu w przystępnej cenie. Znajdująca się na trzecim piętrze kultowego warszawskiego domu towarowego Wars Sawa Junior przestrzeń jest w całości poświęcona działowi HalfPrice Home.

Firma ta dostarcza wysokiej jakości artykuły gospodarstwa domowego od ponad 30 lat, ale dopiero niedawno rozszerzyła swój zasięg na całą Europę. W nowym flagowym sklepie, w którym znajduje się zarówno kawiarnia, jak i taras ogrodowy, firma jest gotowa zaprezentować swoją ofertę.

W jednym miejscu można znaleźć nie tylko wszystkie elementy wyposażenia wnętrz, ale także udać się na dwa pozostałe piętra. Tam czeka duży wybór produktów popularnych światowych marek w atrakcyjnych cenach – zawsze do 80 proc. taniej niż oryginalna cena producenta. Asortyment wszystkich sklepów HalfPrice obejmuje nie tylko odzież i obuwie, ale także akcesoria, produkty sportowe, a także zabawki oraz artykuły wyposażenia wnętrz i dodatki.

3 komentarze

 1. Kaja
  28 lipca 2022 @ 15:32

  Cieszę się z istnienia Halfprice. Jestem zadowolona, że jest firma, która daje mi możliwość oszczędzania.

 2. Sabina
  28 lipca 2022 @ 15:34

  Projekt wnętrza domu to zawsze ekscytujący i przyjemny proces. Świetnie, że istnieje taka porządna firma Halfprice, dzięki której dekorowanie wnętrza domu stało się o wiele przyjemniejsze.

 3. Luiza
  28 lipca 2022 @ 15:38

  Powiem Wam, z doświadczenia wiem, że ta firma znana jest z dekoracyjnych akcentów domowych i ciągle wypuszcza nowe produkty. Ale super, że jest na rynku usług dekoratorskich.

Dodaj komentarz