Skip to content

Promocja: Lidlomix w okazyjnej cenie

Spis treści

Lidlomix to wielofunkcyjny robot kuchenny, który można znaleźć w sklepie Lidl. Jest marzeniem wielu osób, a już niedługo znów będzie dostępny w sprzedaży. Musicie się jednak spieszyć: pierwsza partia już zniknęła z powodu dużego popytu. Najnowszy Smart, który wszedł do sprzedaży w kwietniu, szybko zniknął ze sklepowych półek. Był później dostępny podczas trzydniowego bicia na przełomie czerwca i lipca, po czym zaginął. Nadszedł wrzesień i wszyscy myślą o powrocie do szkoły Lidl był mile zaskoczony nie tylko tym, że jego robot wrócił do sprzedaży, ale i promocji!

Standardowa cena Monsieur Cousine Smart od debiutu na polskim rynku utrzymuje się na stałym poziomie 2499 zł. Zaskakująco wysoka inflacja sugeruje, że jeśli robot ponownie pojawi się w dystrybucji, jego cena – zamiast spadać – wzrośnie! Promocja na Smart Lidlomix obowiązuje tylko 5 września 2022 roku. Tego dnia i tylko wtedy można go kupić za 2199 zł, czyli taniej niż 300 zł! Co ważne, najtańszy w historii – nigdy nie był tak tani.

Robot zrobi dla Ciebie wiele: ważenie, mieszanie, krojenie, miksowanie, gotowanie i smażenie. Usuwa część obowiązków, instruując użytkownika ręcznie (wydając polecenia, co dodać, ile i kiedy dodać, wyświetlając wykres słupkowy pozostałego czasu gotowania) i kontrolując sytuację. Wyeliminuj wpadki kuchenne, takie jak przypalone talerze lub talerze z całkowicie niedopasowanymi składnikami zgodnie z wizją szefa kuchni.

W każdej chwili możesz skontaktować się telefonicznie lub mailowo poprzez stronę kontakt lidlomix. Pamiętaj jednak, że firma Monsieur Cuisine Lidl, która jest producentem robotów Lidlomix, nie ponosi odpowiedzialności za żadne wady sprzętu.

3 komentarze

 1. Iza
  31 sierpnia 2022 @ 13:45

  Myślę, że ta promocja zachęci wiele osób do zakupu tego produktu. Mam taką nadzieję, ponieważ sama lubię przyrządzać potrawy w tym urządzeniu i są one naprawdę wspaniałe i zdrowe.

 2. Leszek
  31 sierpnia 2022 @ 13:46

  Myślę, że główną zaletą urządzenia jest to, że można w nim gotować nie tylko mięso, ale także ryby, warzywa, makarony i inne potrawy. Pomaga to zaoszczędzić czas i energię. Urządzenie posiada timer, więc zawsze możesz wiedzieć, kiedy twoje jedzenie będzie gotowe.

 3. Marta
  31 sierpnia 2022 @ 13:47

  Jeśli chcecie dokonać inwestycji, która przyniesie korzyści nie tylko waszemu zdrowiu, ale i portfelowi, to zdecydowanie polecam zakup. To coś będzie wspierać gotowanie na każdym etapie.

Dodaj komentarz