Skip to content

Nowy salon NEONET pojawił się w Grodzisku Mazowieckim

Spis treści

Sieć NEONET, polska firma, która posiada prawie 300 sklepów stacjonarnych i dwie platformy e-commerce: powiększyła się o kolejny sklep. Nowa placówka handlowa została otwarta w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej 16/18. Sklep oferuje klientom szeroki asortyment produktów z różnych kategorii, m.in. sprzęt AGD, komputery i multimedia, systemy oświetleniowe, wyposażenie kuchni, zabawki i gry dla dzieci, meble domowe, sprzęt ogrodowy i outdoorowy oraz kosmetyki dla kobiet i mężczyzn. W swoich działaniach rozwojowych sieć NEONET koncentruje się na dotarciu poprzez swoje produkty elektroniki użytkowej do mieszkańców miast o liczbie mieszkańców poniżej 200 tys. Nowy sklep NEONET w Grodzisku Mazowieckim to odpowiedź na potrzeby zakupowe mieszkańców miasta. Sklep będzie oferował różnorodne produkty i usługi, które mają zaspokoić potrzeby lokalnych klientów.

Uroczyste otwarcie nowego obiektu odbyło się 26 sierpnia. Sklep NEONET Grodziska Mazowieckiego znajduje się w nowym parku handlowym Retalia przy ul. Rzemieślniczej 22. Obiekt powstał w atrakcyjnej lokalizacji – przy ulicy Królewskiej, głównej arterii miasta, oraz w sąsiedztwie Drogi Wojewódzkiej nr 1. 719. Takie lokalizacje zapewniają mieszkańcom wygodny i szybki dostęp do Groziska i okolic. Retalia jest obecnie największym miejscem handlowym w mieście. Oprócz salonu NEONET pojawią się m.in. Tedi, Martes Sport, Sinsay, House, Dealz, Rossmann, Kakadu czy Deichmann. W pobliżu obiektu znajduje się również stacja paliw Orlen, poczta oraz popularne markety Aldi, Biedronka i Lidl.

Główną cechą sklepu NEONET w Grodzisku Mazowieckim jest nowoczesna powierzchnia handlowa, około 450 mkw. Design i funkcjonalność zostały dostosowane do najnowszych standardów sieciowych, co przekłada się na komfort zakupów. Park Handlowy Retalia oferuje również klientom przestronny parking na 100 miejsc postojowych. W showroomie zamówienia online można odebrać nawet w ciągu 1 godziny. NEONET w Grodzisku Mazowieckim będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, a w niedziele handlowe w godzinach 10:00-18:00. – Sklep NEONET by Retalia to pierwszy sklep sieciowy w Grodzisku Mazowieckim. Niewątpliwym atutem jest niezwykle dogodna lokalizacja, którą doceniają klienci z całego miasta i okolic, a także mieszkańcy największego osiedla mieszkaniowego w Grodzisku. Ponadto klienci niezmotoryzowani również mogą tu łatwo dotrzeć na zakupy, ponieważ kursują autobusy linii 16 i 17, które są wygodne do transportu.

Rozwijając sieć, NEONET dba również o środowisko naturalne zachęcając klientów do korzystania rozwiązań wpływających pozytywnie na ekologie. Wraz z wprowadzeniem nowej linii toreb na zakupy wykonanych z biopolimerów skrobi ziemniaczanej, firma jest dumna, że stała się pierwszą firmą na rynku elektronicznym, która oferuje w pełni biodegradowalne tworzywa sztuczne. Torby te rozkładają się na biomasę po 45 dniach i są w 100% ekologiczne. Jeśli potrzebujesz pomocy z zamówieniem, można zadzwonić pod numer neonet i porozmawiać z kimś z obsługi klienta. Są w stanie pomóc Ci w każdej kwestii związanej z zamówieniem.

2 komentarze

  1. Tomek
    16 września 2022 @ 10:28

    Jestem podekscytowany, aby zobaczyć ten nowo otwarty sklep NEONET. Będę tam z miłą chęcią robił zakupy.

  2. Natalia
    16 września 2022 @ 10:29

    Zawsze z przyjemnością odwiedzam sklep NEONET i jestem pewna, że tutaj będzie tak samo. Produkty są piękne i niepowtarzalne, a obsługa bardzo dobra. Jestem pewna, że będzie to wielki sukces i na pewno polecę go moim znajomym!

Dodaj komentarz