Skip to content

Nie można dodawać ogłoszeń i zdjęć na portalu OLX

Spis treści

OLX, popularna internetowa giełda używanych towarów i usług, uległa dziś awarii. Serwis donosi, że użytkownicy mają problemy z dodawaniem zdjęć i ogłoszeń do swoich ofert, a także ogólną niemożność dostępu do strony. Użytkownicy zgłaszają, że nie są w stanie zalogować się w ogóle.

To już drugi raz w tym miesiącu, kiedy OLX uległ awarii, po podobnym przestoju w zeszłym tygodniu. Firma nie wydała żadnego oświadczenia na temat tego, co mogło spowodować te problemy.

Użytkownicy nie mogą przeglądać tysięcy ogłoszeń o sprzedaży towarów i usług wystawionych przez innych w jednym miejscu – oczywiście pod warunkiem, że serwis działa. Serwis niestety zaliczył dziś awarię.

W witrynie OLX występują obecnie problemy techniczne. Problemy wydają się dotyczyć użytkowników w następujących miastach: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Lublin i Kielce.

Użytkownicy zgłaszają, że nie mogą dodawać zdjęć do swoich ogłoszeń na stronie od około godziny 16:00 po południu.

OLX nie odniósł się jeszcze do problemu na swoich profilach w mediach społecznościowych ani nie wydał żadnych publicznych oświadczeń na temat tego, co jest przyczyną problemu lub kiedy zostanie on naprawiony.

W ostatnim poście na swoim fanpage’u na Facebooku OLX zostało zalane zgłoszeniami o problemach z serwisem. Internauta o imieniu Dariusz zauważył, że serwis nie tylko pobrał od niego opłatę za wystawienie ogłoszenia, ale też nie zdążył go dodać. Poinformował również, że formularz do zgłaszania usterki nie działa i wyrzuca błąd.

Problemy z dodawaniem ogłoszeń do OLX zgłaszali też inni internauci. W niektórych przypadkach, według relacji użytkowników, ogłoszenie w ogóle nie jest widoczne, ponieważ strona zawiesza się podczas dodawania zdjęć; w innych przypadkach okazuje się, że po bezskutecznej próbie dodania ogłoszenia pojawiło się kilkanaście kopii.

OLX kontakt do tej pory nie odpowiedział na komentarze internautów dotyczące awarii na swoim fanpage’u na Facebooku. Administratorzy ostatni raz odpisali 3 godziny temu w odpowiedzi na komentarz związany ze skargą. Nie wiadomo, kiedy dokładnie usterka zostanie naprawiona.

3 komentarze

 1. Lech
  6 lipca 2022 @ 11:10

  Nie jest dobrze moi drodzy, że ta znana platforma sprzedażowa OLX ma takie problemy i usterki, których nie da się naprawić.

  Jestem bardzo zawiedziony tym portalem, ponieważ nie spełnia moich oczekiwań.

 2. Asia
  6 lipca 2022 @ 11:12

  Od dłuższego czasu korzystam z platformy i uważam, że to niedobrze, że ta znana platforma sprzedażowa OLX ma takie problemy i usterki.

  Mam nadzieję, że te usterki można będzie jednak naprawić!

 3. Franek
  6 lipca 2022 @ 11:13

  Jestem zaniepokojony problemami z platformą OLX.

  Proszę o podjęcie natychmiastowych działań w celu rozwiązania tych problemów, abyśmy mogli nadal korzystać z serwisu bez zakłóceń lub opóźnień.

Dodaj komentarz