Obozy taneczne i wczasy z tańcem

Tradycja organizowania obozów tanecznych w S.T. i R. Falcon sięga 1998 roku. Są one przede wszystkim przeznaczone dla par sportowych, które podczas tych wyjazdów bardzo intensywnie trenują, zdobywają dodatkowa sprawność fizyczną oraz bardzo cenną kondycję. Treningi te połączone są z dyscypliną i nauką pracy w grupie, poza tym na takich wyjazdach dzieci uczą się min. wytrwałości i pracy nad sobą oraz swoim charakterem.

W wyjazdowych obozach tanecznych mogą również uczestniczyć dzieci, które na co dzień nie tańczą, lub tańcza w grupie mniej zaawansowanej, a chciałyby poznać taniec w nieco innej odsłonie. Dla nich oferujemy, oprócz intensywnych zajęć tanecznych, również aktywny wypoczynek, korzystanie z uroków przyrody, zabawy i gry plenerowe no a przede wszystkim – radość–  jako główny element wakacyjnego spędzania czasu z nami.

Wczasy z Tańcem to propozycja dla dla par z Kursów Tańca i Grupy Hobby. Jeżeli chcecie nauczyć się więcej i spędzić wczasy z nami pod hasłem: TANIEC, ZABAWA, WYPOCZYNEK! wyjedźcie z nami. Wspólne treningi, practisy, długie wieczory i nie kończące się dysputy przy ognisku czy wyprawy w plener –  to wszystko zapewniamy, ale główną atrakcją, której nigdy nie brakowało i nie zabraknie jest NIEPOWTARZALNA atmosfera pełna życzliwości i humoru.

Zapisz się na zajęcia!