Kursy tańca dla dorosłych i tango argentyńskie

Jest to nauka tańca towarzyskiego dla osób początkujących, które chcą w kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze rozpocząć swoją przygodę z tańcem.

Obok tańców klasycznych (walc angielski, walc wiedeński czy fokstrot) czy latynoamerykańskich (min.salsa, cha cha, rumba czy marengue) uczymy tańca najbardziej popularnego na świecie czyli Disco Foxa – znanego jako „2 na 1” abyś poczuł się zupełnie wolny od stresu na każdej imprezie.

Oprócz tego jednym z głównych tematów naszych zajęć jest nauka TANGA ARGENTYŃSKIEGO, tańca który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie,i który zyskał całe rzesze miłośników i pasjonatów również na polskiej scenie tanecznej.

Dodatkowo organizujemy również warsztaty tanga argentyńskiego oraz milongi, na których możemy doskonalić swoje umiejętności przenosząc się w tajemniczy, zmysłowy i pasjonujący klimat Buenos Aires.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 60 minut, a prowadzone są przez wykwalifikowanego nauczyciela osiadającego wiedzą i doświadczenie w dziedzinie tańca.

Oprócz zajęć grupowych, dwa razy w miesiącu organizujemy bezpłatne, dodatkowe spotkanie taneczne, na którym, pod fachowym okiem instruktora, można przetańczyc i utrwalić poznany juz repertuar.

Zapisz się na zajęcia!