Klub par sportowych

Do klubu par sportowych S.T.i.R Falcon należą pary dziecięce i młodzieżowe, które trenują bardziej intensywnie (nawet kilka razy w tygodniu); a oprócz tego biorą udział w indywidualnych lekcjach tańca i szkoleniach tanecznych, prowadzonych przez wybitnych specjalistów w dziedzinie tańca z Polski i zagranicy. Dodatkowo biorą udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego, a także w wewnętrznych pokazach i turniejach tanecznych. Są zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tanecznym i posiadają klasy taneczne od H do najwyższej międzynarodowej S.

Każdy uczestnik zajęć ze Studia Tańca Falcon może dołączyć do grona par turniejowych – wystarczy tylko chcieć!

Uprawianie sportowego tańca towarzyskiego daje ogromne korzyści, np. takie jak: odkrywanie i rozwijanie indywidualnych cech oraz umiejętności muzyczno – ruchowych, rozwój i kształtowanie osobowości, ćwiczenie systematyczności i podejścia do zobowiązań, walki ze stresem, co już u najmłodszych dzieci jest niezwykle ważne.

Poza tym ruch, nauka kroków i z czasem bardziej skomplikowanych choreografii jest nieocenione, jeśli chodzi o rozwój sprawności nie tylko fizycznej ale również intelektualnej młodego człowieka.

Zapisz się na zajęcia!